Ponúkame na prenájom

Prevádzkareň Horný rad 568

Ponúkame na prenájom priestory prevádzkárne na adrese Horný rad 568, Brezová pod Bradlom o výmere 73 m2 .  Priestory pozostávajú z troch miestností o veľkosti  6,25 m2, 36m2, 19m2 a súboru technickej a sociálnej miestnosti vybavenej sociálnym zariadením (sprchový kút a wc s bidetom). Priestory majú kompletný rozvod dátových sietí, elektrický zásuvkový a svetelný rozvod a nezávislé podlahové vykurovanie/chladenie tepelným čerpadlom. Priestory sú po úplnej  rekonštrukcii . Okenné výplne sú osadené trojsklom v hliníkových rámoch najvyššej energetickej účinnosti.

Čítať ďalej...

Hewlett-Packard Enterprise

partnerský certifikát

Pre tých, ktorí požadujú značkový hardware pre svoje servery a pracovné stanice, je naše partnerstvo v rámci programu Hewlett-Packard Enterprise partner program a PartnerFirst program spoločnosti Hewlett-Packard výhodou. Partnerský program nám zabezpečuje prístup k novinkám, ovládačom aj k znalostnej báze HP, čo nám umožňuje riešiť všetky technické problémy dostatočne flexibilne.

E-shop internetový obchod

Nové nariadenie o Ochrane osobných údajov vstupujúce do platnosti 25.5.2018 podľa GDPR - európskeho nariadenia č. 2016/679, vyžaduje vykonanie  technických a organizačných zmien aj v prevádzke nášho e-shopu. Rozsah potrebných organizačných a technických zmien , ktoré by museli byť implementované, nás priviedlo k rozhodnutiu ukončiť prevádzku nášho e-shopu.
Portfólio našich dodávateľov sa nemení , ani rozsah dodávaných tovarov a služieb. V prípade  záujmu o nákup tovaru, či služieb v našej firme, nás prosím kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky so žiadosťou o vypracovanie ponuky.
Dakujeme za porozumenie.

Počítače šité na mieru

Potrebujete počítač, neviete sa zorientovať v ponukách a cenách ?

Zostavíme Vám počítač presne na vaše potreby aj s  ohľadom na Vaše súčasné aj budúce potreby a aj vzhľadom na životnosť komponentov a tempo inovácie. Nekupujte čo nepotrebujete !  Nesnažíme sa ponúkať zostavy z najlacnejších komponentov, ale tak aby bol čo najlepši pomer cena / výkon. Výber komponetov nachajte na nás, alebo si sami môžete vybrať z portfólia našich dodávateľov firiem Euromedia , alebo Edsystem .