E-shop internetový obchod

Nové nariadenie o Ochrane osobných údajov vstupujúce do platnosti 25.5.2018 podľa GDPR - európskeho nariadenia č. 2016/679, vyžaduje vykonanie  technických a organizačných zmien aj v prevádzke nášho e-shopu. Rozsah potrebných organizačných a technických zmien , ktoré by museli byť implementované, nás priviedlo k rozhodnutiu ukončiť prevádzku nášho e-shopu.
Portfólio našich dodávateľov sa nemení , ani rozsah dodávaných tovarov a služieb. V prípade  záujmu o nákup tovaru, či služieb v našej firme, nás prosím kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky so žiadosťou o vypracovanie ponuky.
Dakujeme za porozumenie.

Počítače šité na mieru

Potrebujete počítač, neviete sa zorientovať v ponukách a cenách ?

Zostavíme Vám počítač presne na vaše potreby aj s  ohľadom na Vaše súčasné aj budúce potreby a aj vzhľadom na životnosť komponentov a tempo inovácie. Nekupujte čo nepotrebujete !  Nesnažíme sa ponúkať zostavy z najlacnejších komponentov, ale tak aby bol čo najlepši pomer cena / výkon. Výber komponetov nachajte na nás, alebo si sami môžete vybrať z portfólia našich dodávateľov firiem Euromedia , alebo Edsystem .

Hewlett-Packard Enterprise

partnerský certifikát

Pre tých, ktorí požadujú značkový hardware pre svoje servery a pracovné stanice, je naše partnerstvo v rámci programu Hewlett-Packard Enterprise partner program a PartnerFirst program spoločnosti Hewlett-Packard výhodou. Partnerský program nám zabezpečuje prístup k novinkám, ovládačom aj k znalostnej báze HP, čo nám umožňuje riešiť všetky technické problémy dostatočne flexibilne.

Často sa nás pýtate

Často sa nás pýtate ako napísať na počítači niektoré špeciálne znaky. Prevažná vačšina špeciálnych znakov je dostupná na slovenskej klávesnici stlačením klávesy Alt / leží napravo od medzerníka /, a niektorej inej klávesy, alebo Ctrl + Alt / ležiacich  naľavo od medzerníka /. Najžiadanejšie uvádzam v nádeji, že to niekomu z vás poslúži.

Alt + e  = €, znak EUR

Alt + v = @