Ponúkame na prenájom

Prevádzkareň Horný rad 568

Ponúkame na prenájom priestory prevádzkárne na adrese Horný rad 568, Brezová pod Bradlom o výmere 73 m2 .  Priestory pozostávajú z troch miestností o veľkosti  6,25 m2, 36m2, 19m2 a súboru technickej a sociálnej miestnosti vybavenej sociálnym zariadením (sprchový kút a wc s bidetom). Priestory majú kompletný rozvod dátových sietí, elektrický zásuvkový a svetelný rozvod a nezávislé podlahové vykurovanie/chladenie tepelným čerpadlom. Priestory sú po úplnej  rekonštrukcii . Okenné výplne sú osadené trojsklom v hliníkových rámoch najvyššej energetickej účinnosti.

Čítať ďalej...

Počítače šité na mieru

Potrebujete počítač, neviete sa zorientovať v ponukách a cenách ?

Zostavíme Vám počítač presne na vaše potreby aj s  ohľadom na Vaše súčasné aj budúce potreby a aj vzhľadom na životnosť komponentov a tempo inovácie. Nekupujte čo nepotrebujete !  Nesnažíme sa ponúkať zostavy z najlacnejších komponentov, ale tak aby bol čo najlepši pomer cena / výkon. Výber komponetov nachajte na nás, alebo si sami môžete vybrať z portfólia našich dodávateľov firiem Euromedia , alebo Edsystem .

E-shop internetový obchod

Nové nariadenie o Ochrane osobných údajov vstupujúce do platnosti 25.5.2018 podľa GDPR - európskeho nariadenia č. 2016/679, vyžaduje vykonanie  technických a organizačných zmien aj v prevádzke nášho e-shopu. Rozsah potrebných organizačných a technických zmien , ktoré by museli byť implementované, nás priviedlo k rozhodnutiu ukončiť prevádzku nášho e-shopu.
Portfólio našich dodávateľov sa nemení , ani rozsah dodávaných tovarov a služieb. V prípade  záujmu o nákup tovaru, či služieb v našej firme, nás prosím kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky so žiadosťou o vypracovanie ponuky.
Dakujeme za porozumenie.

Často sa nás pýtate

Často sa nás pýtate ako napísať na počítači niektoré špeciálne znaky. Prevažná vačšina špeciálnych znakov je dostupná na slovenskej klávesnici stlačením klávesy Alt / leží napravo od medzerníka /, a niektorej inej klávesy, alebo Ctrl + Alt / ležiacich  naľavo od medzerníka /. Najžiadanejšie uvádzam v nádeji, že to niekomu z vás poslúži.

Alt + e  = €, znak EUR

Alt + v = @

Hewlett-Packard Enterprise

partnerský certifikát

Pre tých, ktorí požadujú značkový hardware pre svoje servery a pracovné stanice, je naše partnerstvo v rámci programu Hewlett-Packard Enterprise partner program a PartnerFirst program spoločnosti Hewlett-Packard výhodou. Partnerský program nám zabezpečuje prístup k novinkám, ovládačom aj k znalostnej báze HP, čo nám umožňuje riešiť všetky technické problémy dostatočne flexibilne.

Farebná multifunkčná tlačiareň s tankovým systémom

MFC-T910DW je vlajkovou loďou inovatívneho radu InkBenefit Plus. Je to multifunkčná tlačiareň typu 4 v 1 s funkciami tlače, skenovania, kopírovania a faxu. Ponúka automatickú duplexnú tlač pre úsporu nákladov, pevné aj bezdrôtové pripojenie pre zdielanie zariadenia medzi viacerými používateľmi či priamu tlač z mobilných zariadení. Naviac, automatický podávač dokumentov uľahčuje manipuláciu s papierom pri skenovaní a kopírovaní. Ponúka veľkoobjemovú tlač pri extrémne nízkych nákladoch. Integrované a bezproblémovo plniteľné atramentové zásobníky, s kapacitou až 6500 strán (čierna) a po 5000 strán (farebná) a elegantný, kompaktný dizajn robia z MFC-T910DW ideálne riešenie do každej kancelárie. 
Vyžiadajte si u nás cenovú ponuku!